3. ročník softbalového turnaje dívek do 17 let, Joudrs Cup U17, bude mít silné mezinárodní obsazení

Ve dnech 26.–28. srpna 2016 pořádá Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic již 3. ročník mezinárodního turnaje dívek do 17 let. O rostoucí popularitě turnaje v povědomí předních evropských klubů hovoří skutečnost, že se jej letos zúčastní dvanáct týmů z pěti zemí! Nestává se často, že by italské týmy v tak hojné míře vyrazily za hranice své vlasti, a na hřištích v Praze 8 diváci uvidí hned čtyři týmy z Itálie! Přijedou rovněž dva týmy z Holandska a jeden americko-německý výběr ze Stuttgartu. K nim se přidá pět domácích celků, z toho tři extraligové a dva zástupci pořádajícího klubu.

Z Itálie k nám zavítají celky z tradičních a silných klubů, stejně tak z Holandska. Německý tým Stuttgart Select bude mít v sestavě dcery amerických vojáků z místní základny a je jen škoda, že se na poslední chvíli odhlásily další Američanky v německých dresech USSSA European Jr. Pride,“ přibližuje nebývalou zahraniční konkurenci ředitelka turnaje Eva Rendlová. Zahraniční účastníci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. „Připravili jsme pro ně slavnostní otevírací i závěrečný ceremoniál, což je v českých podmínkách v této kategorii nezvyklá záležitost. A těšit se mohou také na oblíbený fotokoutek i sobotní barbecue, na které pohoštění připravily naše hráčky a jejich rodiče. Jde nám především o to, aby se děvčata navzájem seznámila a turnaj si užila,“ přibližuje hlavní myšlenku celé akce Rendlová.

Seznam účastníků turnaje Joudrs Cup U17 2016:
Z Itálie přijedou týmy Softball Stars Staranzano/Ronchi, A. S. D. SARONNO SOFTBALL, ASD Softball Club Castionese a Bollate Softball 1969. Z Holandska týmy Tex Town Tigers a Red Mosquitos Amsterdam, z Německa družstvo Stuttgart Select. Za Českou republiku se zúčastní týmy Trutnov HSM, Eagles Praha, Tempo Titans, Joudrs Praha A a Joudrs Praha B.

Turnaj začíná v pátek 26. srpna 2016 od 11.00 hod. a hrát se bude po všechny dny na obou hřištích v softbalovém areálu při ZŠ Dolákova v Praze 8 – Bohnicích. Kompletní rozpis turnaje najdete na webu pořádajícího klubu www.joudrs.cz.

Kontakt:
Petr Pospěch
manažer SK Joudrs Praha
mobil: 774 915 204
e-mail: petr.pospech@joudrs.cz

Softbalový turnaj Joudrs CUP U17 ve dnech 26.– 28. srpna 2016
Zveřejněno: 26.08.2016 – Tomáš Vlk
Vytisknout