Akce „Kdo si hraje nezlobí“ bude první zářijový víkend

Již podesáté připravila radnice Prahy 8 na začátek školního roku akci „KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ“.

Jedná se o prezentaci volnočasových sdružení, spolků a sportovních organizací, působících na území městské části Praha 8.

V loňském roce se nám osvědčil model pořádání této akce na dvou místech. Tradičně v Bohnicích před Kulturním domem Krakov pro zájmové organizace působící na území Bohnic, Čimic, Ládví apod., které mají potenciál oslovit obyvatele těchto čtvrtí, a nově i v Libni na Meteoru pro organizace působící v Libni, Karlíně, Kobylisích apod., které spíše osloví obyvatele této dolní části Prahy 8,“ vysvětluje místostarostka Alena Borhyová.

I do letošního ročníku se zapojí desítky volnočasových organizací, které během dvou zářijových odpolední představí dětem své zájmové kroužky, do kterých se budou moci přímo na místě i zapsat.

Akce se uskuteční na dvou místech:

- v sobotu 3. září na hřišti FK Meteor v Libni (11:00 – 18:00)

- v neděli 4. září před Kulturním domem Krakov (11:00-18:00)

Kdo si hraje, nezlobí
Zveřejněno: 31.08.2016 – Anna Patočková