Anglická družina přijímá děti na 2. pololetí

Libeň Monsters družinaV zázemí anglické outdoorové školky Libeň Monsters je pro školáky otevřená již druhým rokem také odpolední anglické družina. Děti můžete právě teď přihlásit na 2. pololetí, a to na jedno či více odpolední v týdnu. Angličtinu si děti zdokonalí a hlavně prakticky využijí přirozenou komunikací se zahraničními lektory. Součástí každého odpoledne je i čas strávený venku, a to za každého počasí.

Anglická družina je odpolední program pro děti mladšího školního věku, vedený výhradně v angličtině. Nejedná se o běžný kroužek angličtiny, ale o skutečný a pravidelný pobyt v anglicko-jazyčném prostředí v delším časovém rámci celého odpoledne, kdy děti zdokonalují svou angličtinu přirozenou cestou během řízených činností i volné hry. V duchu konceptu outdoorové výuky je vždy součástí programu družiny i čas strávený venku, a to za každého počasí.

Projekt anglické družiny vzešel z poptávky rodičů dětí odcházejících z anglických školek do běžných základních škol a z obavy, že se jejich znalost angličtiny bude vytrácet. Primárně je určena dětem, které se již anglicky alespoň na základní úrovni dorozumí a mohou se tak bez obav účastnit čistě anglicko-jazyčného programu. (například vyšly z anglické školky, učí se angličtinu na základní škole aspoň jeden rok, pobývaly v zahraničí...). Družina je otevřena také dětem bilingvním či rodilým mluvčím, kterým chybí kontakt s vrstevníky v angličtině a v družině mohou trávit odpoledne v pro ně přirozeném jazykovém prostředí.

Libeň Monsters družinaV družině spolu komunikujeme anglicky, každý podle svých znalostí a schopností, podle toho upravujeme i styl výuky a výběr her a aktivit. Malé skupinky maximálně šesti dětí na jednoho učitele zaručí individuální přístup tak, aby každé dítě mohlo potenciál pobytu v anglické družině využít naplno. Angličtinu se učíme přirozenou cestou skrze naslouchání, komunikaci, při společné hře a práci na projektech, nikoli jen frontální výukou či testováním naučeného.

Více informací a přihlášky na www.all4kids.fun/druzina


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Libeň Monsters družina leták


Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 10.01.2023
Vytisknout