Anglická družina přijímá nové děti

V zázemí anglické outdoorové školky Libeň Monsters je pro školáky otevřená také odpolední anglické družina. Děti můžete právě teď přihlásit na jedno či více odpolední v týdnu. Angličtinu si děti zdokonalí a hlavně prakticky využijí přirozenou komunikací se zahraničními lektory. Součástí každého odpoledne je i čas strávený venku, a to za každého počasí.

Anglická družina je odpolední program pro děti mladšího školního věku, vedený výhradně v angličtině. Nejedná se o běžný kroužek angličtiny, ale o skutečný a pravidelný pobyt v anglicko-jazyčném prostředí v delším časovém rámci celého odpoledne, kdy děti zdokonalují svou angličtinu přirozenou cestou během řízených činností i volné hry. V duchu konceptu outdoorové výuky je vždy součástí programu družiny i čas strávený venku, a to za každého počasí.

Projekt anglické družiny vzešel z poptávky rodičů dětí odcházejících z anglických školek do běžných základních škol a z obavy, že se jejich znalost angličtiny bude vytrácet. Primárně je určena dětem, které se již anglicky alespoň na základní úrovni dorozumí a mohou se tak bez obav účastnit čistě anglicko-jazyčného programu. (například vyšly z anglické školky, učí se angličtinu na základní škole aspoň jeden rok, pobývaly v zahraničí...). Družina je otevřena také dětem bilingvním či rodilým mluvčím, kterým chybí kontakt s vrstevníky v angličtině a v družině mohou trávit odpoledne v pro ně přirozeném jazykovém prostředí.

V družině spolu komunikujeme anglicky, každý podle svých znalostí a schopností, podle toho upravujeme i styl výuky a výběr her a aktivit. Malé skupinky maximálně šesti dětí na jednoho učitele zaručí individuální přístup tak, aby každé dítě mohlo potenciál pobytu v anglické družině využít naplno. Angličtinu se učíme přirozenou cestou skrze naslouchání, komunikaci, při společné hře a práci na projektech, nikoli jen frontální výukou či testováním naučeného.

Více informací a přihlášky na www.all4kids.fun/druzina.
Kde: Ha Hrázi 11, Praha 8 (v těsné blízkosti metra Palmovka)
Kdy: Pondělí až čtvrtek 14.00 až 18.00 hodin
Za kolik: 4.900 Kč za pololetí při docházce 1x týdně
Kontakt: barbora@all4kids.fun, 770 138 793


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Anglická družina přijímá nové děti
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 06.09.2022
Vytisknout