Anglická družina zahajuje další školní rok

V zázemí anglické outdoorové školky Libeň Monsters je pro školáky otevřená již třetím rokem také odpolední anglická družina. Děti se mohou stále hlásit, a to na jedno či více odpolední v týdnu. Angličtinu si děti zdokonalí a hlavně prakticky využijí přirozenou komunikací se zahraničními lektory.
 
Anglická družina je odpolední program pro děti mladšího školního věku, vedený výhradně v angličtině. Nejedná se o běžný kroužek angličtiny, ale o skutečný a pravidelný pobyt v anglicko-jazyčném prostředí v delším časovém rámci celého odpoledne, kdy děti zdokonalují svou angličtinu přirozenou cestou během řízených činností i volné hry. V duchu konceptu outdoorové výuky je vždy součástí programu družiny i čas strávený venku, a to za každého počasí.

V družině spolu komunikujeme anglicky, každý podle svých znalostí a schopností, podle toho upravujeme i styl výuky a výběr her a aktivit. Malé skupinky maximálně šesti dětí na jednoho učitele zaručí individuální přístup tak, aby každé dítě mohlo potenciál pobytu v anglické družině využít naplno. Angličtinu se učíme přirozenou cestou skrze naslouchání, komunikaci, při společné hře a práci na projektech, nikoli jen frontální výukou či testováním naučeného.

Více informací a přihlášky na www.all4kids.fun/druzina.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Anglická družina Libeň monstersMohlo by vás také zajímat
Zveřejněno: 08.09.2023
Vytisknout