Beseda Vážně, nevážně v Mazurské

Vážně nevážně Mazurská listopad 2015Pozvání k dalšímu setkání a besedě se seniory v rámci cyklu Vážně, nevážně tentokrát přijala známá moderátorka, hlasatelka a herečka Marie Tomsová. V zaplněné místnosti Centra aktivizačních programů pro seniory Mazurská přivítala paní Tomsovou místostarostka MČ Praha 8 paní Alena Borhyová, která cyklus besed pořádá.

Paní Tomsová hovořila nejen o své kariéře televizní hlasatelky a moderátorky, díky které ji zná téměř celý národ, ale také o životě v rodné Chrudimi a o svém dětství, které prožívala v Ivanovicích na Hané. Původně se chtěla stát  výtvarnicí a ilustrátorkou dětských knížek, osud ale zvolil jinak. Nepřeberným množstvím vtipných i vážnějších historek bavila účastníky besedy, tak jako dříve diváky televizních obrazovek.

„Jak jinak charakterizovat Marii Tomsovou než jako úžasnou ženu, která toho za svou kariéru zvládla opravdu mnoho. Hodinová beseda plná humorných i trpkých příhod z jejího profesního i soukromého života přinesla nadšené ohlasy. Už teď se těším na další setkání v rámci cyklu Vážně, nevážně, které budou na programu zase v příštím roce. Věřím, že budou mít stejně velký úspěch jako ty v roce letošním,“ uvádí místostarostka MČ Praha 8 paní Alena Borhyová.

Audio záznam z besedy je k nalezení na YouTube kanálu MČ Praha 8.

Zveřejněno: 02.12.2015 – Anna Patočková