Blešák oblečení vynesl charitě skoro 5 tisíc korun

Osmička pro rodinu logoPříspěvková organizace městské části Praha 8 Osmička pro rodinu pořádala v sobotu 14. dubna 2018 Blešák oblečení s podporou hvězd a charitativním podtextem. Akci se rozhodli podpořit například Richard Nedvěd, Eliška Kaplický Fuchsová a skupina Wohnout.

„Ráda bych poděkovala všem účastníkům akce i známým osobnostem, jelikož díky dobrovolným příspěvkům a tiché aukci oblečení známých osobností jsme pro Život dětem o.p.s. vybrali 4 968 Kč a sbírkou oblečení jsme podpořili Český červený kříž,“ říká Kateřina Halfarová, ředitelka Osmičky pro rodinu. Příspěvky byly zcela dobrovolné.

Blešák byl opravdu povedený, během celého dne jej navštívilo asi 200 lidí. „Naše městská část podporuje řadu charitativních akcí. Blešák oblečení pořádaný Osmičkou pro rodinu dává vyniknout myšlence, že si lidé, i touto příjemnou formou, mohou pomáhat navzájem, učit se novým věcem a zapojit celou rodinu,“ říká Radomír Nepil, místostarosta Prahy 8.

Podpora společenské odpovědnosti, sounáležitosti a oživení komunitního sdílení věcí bude v Praze 8 pokračovat i nadále. „Již nyní plánujeme Blešák šperků a módních doplňků, který proběhne na podzim 8. září 2018,“ doplňuje informace ředitelka Osmičky pro rodinu Halfarová. Blešák šperků bude obohacen dílnou s možností vlastní výroby šperků na místě.

Více informací již brzy na našem webu, nebo na webu Osmičky pro rodinu.

Zveřejněno: 17.04.2018 – Marcela Konrádová