Bohnická velikonoční hra aneb vítání jara

Vítáme vás na interaktivní zábavné a vzdělávací QR hře pro celou rodinu nebo jednotlivce. Vaším úkolem bude hledat QR kódy podle indicií, které vám budou odkryty na jednotlivých stanovištích po sejmutí QR kódu. Nápomocna vám bude mapa z 19. století, ale pozor!!! Tehdejší mapa je skoro bez budov, je jiná než ta současná, to abyste to měli zajímavější... :)

Hra začíná před KD Krakov, kde si vyzvednete herní karty nebo si je sami vytisknete z této stránky. Pokud budete tisknout sami, nezapomeňte též na vytištění mapy.

Herní karty slouží k zapisování správných odpovědí a slov do křížovky. První béžový sloupec je určen pro nejmenší, druhý černý pro starší a třetí hnědý pro dospělé. Pokud ve skupině nemáte „mladší“ dítě, budete muset zastat i jeho práci. Do křížovky budete zapisovat názvy jarních květin vyobrazených na QR cedulkách jednotlivých stanovišť.

Cílem hry je správně zodpovědět všechny otázky a doplnit tajenku: Městská část Praha 8 vám přeje příjemné prožití ...... ...... (zbytek viz tajenka)

Takto vyplněný herní list odevzdáte v kavárně Evento Coffee (1. NP v Centru Krakov) mezi 9.00 a 19.00 hodin každý den, kde obdržíte za správné odpovědi velikonoční odměnu, kterou pro vás připravil OC Krakov. Pozor! Kavárna má občas 5 min. přestávky. Pro účastníky bude platit 20% sleva na všechny kávy z nabídky kavárny.

Pro básníky máme soutěž o básničku na téma Bohnic a Velikonoc. Ta nejhezčí bude speciálně odměněna! Ostatní budou zveřejněny.
Malíři mohou malovat obrázky na téma Velikonoc v Bohnicích, od nejmenších se těšíme na kraslice.
Básničky a obrázky zasílejte na michal.svarc@praha8.cz.

Hra začíná 26. března a končí 11. dubna 2021.
Přejeme hezké chvilky při plnění jarních úkolů!


  • HERNÍ KARTA  (PDF, 2,8 MB)

    16.03.2021
    Bohnická velikonoční hra – hrací karta k vytištění
  • MAPA  (PDF, 1,6 MB)

    24.03.2021
    Bohnická velikonoční hra - orientační mapa

Bohnická velikonoční hra, od 26. března do 11. dubna 2021 
Krakov logo

Aktualizováno: 24.03.2021
Vytisknout