Čtení etiket u potravin

Srdečně Vás zveme na akci Čtení etiket u potravin, kterou pořádá příspěvková organizace Prahy 8 Osmička pro rodinu v pondělí 18. září 2017 od 18.00 hodin v Dětském klubu Ďáblík (Taussigova 1, Praha 8). Seminář trvá jednu hodinu a je za symbolických 40 korun. 

„Velmi mě těší, že Osmička pro rodinu nabízí praktické a užitečné semináře jako je tento. V době, kdy se skoro u každé potraviny dočtete, že obsahuje ‚éčka‘ je už obtížné sledovat, na které si dát nejvíce pozor a co naopak u balených potravin vyhledávat,“ říká místostarosta Radomír Nepil. 

Zájemci se budou moci naučit jak „číst etikety“ za pomoci praktických ukázek, kdy jim budou prezentovány balené potraviny a následně bude vysvětleno, co který záznam na etiketě znamená. „Často si lidé myslí, že nejdražší potraviny jsou nejkvalitnější, často tomu ale tak zdaleka není,“ říká místostarosta Radomír Nepil. 

Součástí semináře je i přednáška o zdravém stravování, kterou připravila lektorka Pavlína Cimalová, která se věnuje kurzům sportu, výuce cizích jazyků, ale i zdravé výživy. 

Zájemci se musí registrovat na dablik@osmickaprorodinu.cz nebo na telefonu 601 130 916.Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Osmička pro rodinu - Čtení etiket u potravin
Zveřejněno: 12.07.2017
Vytisknout