Dětské dny na Praze 8

V průběhu posledních tří květnových dnů se uskuteční několik oslav Dne dětí v různých lokalitách na Praze 8. Od 28. do 31. května mohou rodiče potěšit své ratolesti zábavným programem v Thomayerových a Kaizlových sadech a v Centru Krakov. Vstup na tyto akce je zdarma.

Dětský den Sokola Libeň proběhne na kopci nad loukou v Libeňském parku v Thomayerových sadech dne 28. května 2015 od 16:30 hodin. Na programu jsou kanoe, které děti povozí na slepém ramenu Vltavy, řada her, soutěží a vystoupení šermířů. 

Na sobotu 30. května 2015 od 10 do 15 hodin se děti mohou těšit na akci Světem k dětem, která se bude konat v Kaizlových sadech. Děti se díky svátečnímu programu vydají napříč celým světem. Uvidí, jak si v cizích zemích lidé hrají, oblékají se, co jedí, jak tančí a mnoho dalšího. Připraveno je také divadelní představení Mauglí - Příběhy z džungle, vystoupení africké, mexické a irské skupiny, všechny jistě potěší i nafukovací hrad, trampolína nebo skákací boty. 

Na Cestu za pokladem 7 divů světa se děti mohou vydat v Centru Krakov. Zde bude 31. května 2015 od 11 do 17 hodin probíhat tato velká soutěž.  Na návštěvníky čeká také bohatý program jako například divadélko pro děti, malování na obličej, odpaliště Joudrs, skákací hrad, lezecká stěna, obří skluzavka, soutěže slibující spoustu odměn, dětská diskotéka a klaun Ferda.
Během dne také dvakrát vstoupí Folklorní soubor Valášek.

Kam půjdete s Vašimi dětmi vy?

Ilustrační foto – Den dětí
Zveřejněno: 26.05.2015 – Anna Patočková
Vytisknout