Diakonie slaví – Jarmark u Ludmily

Pojďte s námi slavit a seznámit se s činností sociálních služeb Diakonie ČCE – SKP v Praze.

23. ročník Jarmarku u Ludmily se koná ve čtvrtek 12. září 2019 na náměstí Míru v Praze 2, v době od 11.00 do 18.30 hodin. Akci pořádá Diakonie ČCE – Středisko křesťanské pomoci v Praze. Tentokrát o trochu slavnostněji u příležitosti 30. výročí vzniku střediska a obnovení činnosti Diakonie ČCE.

Letošní jarmark nabídne nově také zaměření na zdravý životní styl, relaxaci a prevenci duševního onemocnění. Budete si moci vylosovat diagnózu, něco se o ní dozvědět a zjistíte jak pomoci člověku s psychickými obtížemi. Opět se můžete těšit na prodejní výstavu výrobků klientů chráněných dílen neziskových organizací z různých koutů republiky.

Součástí Jarmarku u Ludmily bude bohatý kulturní program. Hudební produkci zajistí hudební kapely Tam Tam Batucada, The Brownies, Brouci Band, Troufalost, Euphorica, Šolc boys či irské tance skupiny Rinceoirí.

Dále se můžete těšit na kouzelníka, ukázky řemesel, jógu smíchu, přednášky o udržitelném oblékání, výtvarné aktivity pro děti, skákací hrad, bazar oblečení Dobrobleší a mnoho dalšího.

Kdy: čtvrtek 12. září 2019 11.00–18.30 hodin
Kde: náměstí Míru, Praha 2
Bližší informace o programu naleznete na www.skp.diakonie.cz a facebook.com/skpvpraze.

Těšíme se na vás!
Záštitu nad Jarmarkem u Ludmily převzala Mgr. Jana Černochová, starostka MČ Prahy 2 a Mgr. Milena Johnová, radní hl. m. Prahy.

Jarmark u Ludmily, 12. září 2019, náměstí Míru

Zveřejněno: 21.08.2019