Druhé veřejné projednání studie dopravně bezpečnostních opatření v Dolní Libni

Městská část Praha 8 vás zve na druhé diskusní setkání dopravně bezpečnostní opatření v části Dolní libně, které se týká ulic Kotlaska, Pod Hájkem, Pod Kotlaskou, Ronkova, Na Hrázi, Ludmilina, U Synagogy a náměstí Dr. Holého.

Kdy:čtvrtek 11. května 2017, 18.00–20.00 hodin
Kde:jídelna ZŠ Bohumila Hrabala, Zenklova 52, Praha 8 – Libeň (vstup od Rokytky z cyklostezky)

Chcete ovlivnit podobu ulic v oblasti dolní Libně? Zajímá vás, jak by mohla tato lokalita v budoucnu vypadat? Přijďte se seznámit s návrhy a debatovat nad nimi.
Setkání budou přítomni zástupci MČ Praha 8 a zpracovatel studie.

Akce se koná pod záštitou zástupce starosty MČ Praha 8, MgA. Petra Vilguse, Ph.D.

Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky v rámci projektu „Místní Agenda 21 – Cesta k udržitelnému rozvoji v Praze 8“. www.mzp.cz, www.sfzp.cz

Ministerstvo životního prostředí logo MA21 Státní fond životního prostřední České republiky

Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Diskusní setkání dopravně bezpečnostního opatření v části Dolní Libně, 20. června 2017, ZŠ Bohumila Hrabala

Zveřejněno: 13.06.2017