Dušičkový večer na Libeňském zámku

V sobotu 29. října se otevře dětem i jejich (pra)rodičům Libeňský zámek. Na návštěvníky čekají tvořivé dílny, prohlídky zámku v doprovodu pohádkových bytostí a dušičková atmosféra. Prohlídky se strašidly budou probíhat od 17 do 21 hodin (poslední prohlídka začne ve 20.30). Dušičkový večer je pro všechny návštěvníky zdarma. Vchod do zámeckého areálu bude boční branou z ulice U Libeňského zámku.

Děti i dospělí návštěvníci budou mít možnost poznat Libeňský zámek v době, kdy bývá většinou pro veřejnost uzavřen. Netradiční večerní prohlídka za doprovodu strašidel nabídne magickou atmosféru. Dětem se postupně představí vodník, tereziánský voják, urozená paní hraběnka nebo mnich, kteří nebudou jenom strašit, ale především vyprávět příběhy spojené s historií zámku. Na velkém nádvoří zámku budou probíhat tvořivé dílny a dušičkovou atmosféru dotvoří rozsvícené dýně.

Jedná se již o 2. ročník Dušičkového večera. Nečekaně vysoká návštěvnost této akce v loňském roce nás utvrdila v tom, že pořádání podobných akcí má rozhodně smysl a budeme v nich i nadále pokračovat,“ dodává místostarostka Alena Borhyová.

Pozvánka v kalendáři akcí

Dušičkový večer na zámku, 29. října 2016 na Libeňském zámku
Zveřejněno: 12.10.2016
Vytisknout