Dušičkový večer na zámku 06.11.2021

Libeňský zámek v městské části Praha 8 obsadila strašidla. Dušičkový večer v Praze 8 byl opět opředen tajuplnou atmosférou. Městská část akci pořádala již po šesté. Jako každý rok si večer užívají hlavně ti nejmenší, pro které bylo připraveno bohaté vyžití.

Na zámeckém nádvoří byly pro veřejnost k dispozici prodejní stánky, které nabízely širokou škálu produktů, od občerstvení, až po dárkové předměty. Návštěvníci mohli dále využít mimo jiné i výtvarné dílny či fotokoutek. Hlavním lákadlem však byly bezesporu prohlídky samotného zámku, kde na děti i dospělé čekala strašidelná setkání s různými tajuplnými postavami. Akce se každoročně těší velkému zájmu veřejnosti. Přišlo přes tisíc návštěvníků a 870 z nich využilo komentované prohlídky zámku.

V maskách přišli kromě organizátorů i někteří návštěvníci, což strašidelnou atmosféru večera ještě více podporovalo. Bohatá a originální dýňová výzdoba nádvoří zámku byla věnována z Botanické zahrady Praha. Dnes budou dýně převezeny do ZOO Praha, kde poslouží jako krmivo.
 
Dušičkový večer v Praze 8 každoročně nabízí spojení radosti z krásně stráveného večera a lehké dávky příjemného strachu.


Mohlo by vás také zajímat
Zveřejněno: 08.11.2021
Vytisknout