Farmářské trhy na Karlínském náměstí začínají na apríla

Nová sezóna tradičních farmářských trhů na Karlínském náměstí začíná již v sobotu 1. dubna! Opět se můžete těšit na své oblíbené farmáře, pěstitele a výrobce z celé ČR.

„Na žádosti řady občanů jsme se domluvili s provozovatelem trhů, že kromě obvyklých sobot se budou farmářské trhy na Karlínském náměstí konat od dubna i každou středu,“ uvedla radní Prahy 8 pro kulturu Jana Solomonová.

Na Karlínském náměstí vedle kostela sv. Cyrila a Metoděje si tak nyní vždy ve středu (8 hod. – odpolední hodiny) a v sobotu (8–14 hod.) můžete nakoupit čerstvé potraviny pod širým nebem.

Své zboží budou nabízet např. Zelenina Zalabák, Farma rodiny Němcových, Zdraví z farmy, Petite France, Pekárna Golčův Jeníkov, Čerstvé šťávy, Květiny Josífek, Farma Král – vejce, Rybárny Praha, Mlsná kachnička, Coffee Friends, Čajovna Dharmasala, Kaiser Franz, Mexicali a další.

V sobotu 1. dubna 2017 uspořádá městská část Praha 8 na Karlínském náměstí koncert, který začíná po 10. hodině a vystoupí na něm staropražská kapela TŘEHUSK.

Pozvánku na akci naleznete také v Kalendáři akcí.

Karlínské farmářské trhy
Zveřejněno: 27.03.2017