Hlasování v anketě Sportovec Prahy 8 roku 2018

Sportovec Prahy 8 roku 2018Anketa Sportovec roku 2018 jde do finále! Od 14. ledna až do 13. února 2019 můžete na webových stránkách www.praha8.cz vybírat nejlepší sportovce městské části Praha 8.

Hlasování probíhá v osmi kategoriích, od žáků a žákyň (od 7 let věku) až po sportovní legendu. Celkem bylo nominováno 46 sportovců a sportovkyň, po ukončení hlasování bude známo 22 nejúspěšnějších z nich (tři z každé kategorie, pouze legenda bude jedna).

Ve výběru nejlepšího sportovce vám mohou pomoci krátké medailonky.

Slavnostní vyhlášení ankety a ocenění nejlepších sportovců naší městské části proběhne 20. března 2019 v Kulturním domě Krakov.

Začátek hlasování: 14. ledna 2019 od 12.00 hodin
Konec hlasování: 13. února 2019 ve 12.00 hodin
  1. Hlasovat mohou pouze přihlášení (registrovaní) uživatelé. Přihlásit nebo registrovat se můžete kliknutím na anketu.
  2. U každé kategorie lze přidělit pouze jeden hlas.
  3. Výsledek ankety bude viditelný až po jejím skončení.
  4. Bude-li zaznamenána snaha ovlivnit hlasování nepřípustným způsobem (použití skriptů, robotů, zakládání více účtů jedním uživatelem apod.), budou tímto způsobem získané hlasy anulovány.

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – ŽákyněHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – ŽáciHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – JuniořiHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – JuniorkyHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – ŽenyHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – MužiHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – TrenérHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.
Medailony sportovců

Sportovec Prahy 8 roku 2018 – LegendaHlasovat v anketě je možné až po přihlášení.

Zveřejněno: 14.01.2019