Informace o přerušení provozu tramvajových linek na Libeňském mostě

V sobotu 26. října 2019 a v neděli 27. října 2019, vždy od 8.00 hodin do 18.15 hodin je z důvodu výměny svítidel veřejného osvětlení na Libeňském mostě obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Palmovka – Maniny. V trase Palmovka – Maniny – Dělnická je zavedena náhradní autobusová doprava X1.

Změny tras tramvajových linek
Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Dělnická odkloněna přes zastávky Nádraží Holešovice, Trojská a Ke Stírce do zastávky Kobylisy (nástupní zastávka je Březiněveská).
Linka číslo 6 je ve směru od Kubánského náměstí zkrácena do zastávky Dělnická – dále pokračuje jako linka číslo 14 směr Spořilov.
Linka číslo 14 je ve směru od Spořilova zkrácena do zastávky Dělnická – dále pokračuje jako linka číslo 6 směr Kubánské náměstí.
Linka číslo 25 je v úseku Vltavská – Palmovka odkloněna přes zastávky Těšnov, Florenc, Křižíkova a Invalidovna.

Zavedená tramvajová linka
Zavedena je tramvajová linka číslo 31 v trase Spojovací – Ohrada – Krejcárek – Palmovka – Balabenka – Divadlo Gong – Vysočanská.

Změny zastávek tramvají
Zřizuje se v obou směrech zastávka Vltavská na předmostí Hlávkova mostu.

Náhradní doprava

Automobilová doprava nebude omezena.

Libeňský most tram

Zveřejněno: 22.10.2019