Jarní Zvěsti z CID, jako pozvání do Centra integrace dětí a mládeže, z.s.

I nadále jsou v Karlíně pro Vás otevřeny naše kluby pro předškoláky, tak i pro školáky. Kluby jsou otevřené a integrované pro rodiče s dětmi, děti se ZP i zdravé od pondělí do čtvrtka od 9.00 do 12.00 hod. nebo si přijďte jen tak pohrát do „Pecičky“.

Vedle přípravy na MŠ a ZŠ pro děti od 2 – 6 roků nabízíme již dlohodobě asistované hlídání jako pomoc rodičům, kteří nemají pro děti místo v MŠ nebo potřebují něco vyřídit. Sociálně ohroženým rodinám poskytujeme v R- klubu cílenou podporu, odborné poradenství, tématické interaktivní besedy a akce v CID, Café Martin, Centru RoSa ad.

Program odpoledního kreativního klubu školáků „Pecka“ obsahuje pomoc s přípravou na úspěšnou školní docházku, individuální doučování, speciální cvičení a terapii.
Prorodinné činnosti doplňují úspěšné kulturní a vzdělávací akce pro veřejnost, mezigenerační aktivity s klubem BSS, jarní a letní příměstské tábory, Dny otevřených dveří, odborná praxe pro studenty VŠ, VOŠ a Erasmus+, permanentní bazárek, tvořivé dílničky pro malé i velké ad. Stále hledáme dobrovolné spolupracovníky!

Přijďte všichni - i Ti, kteří nás ještě neznají, ať se seznámíte s aktuální nabídkou našeho Komunitního centra Karlín.

Projekty probíhají s podporou Městské části Prahy 8.

Centrum integrace dětí a mládeže, z.s.
tel.: 775 937 707, www.cidpraha8.cz
cidpraha8 Cid Pecicka Růžový dům
Peckova 277/7 (napravo od kostela na Karlínském náměstí, bezbariérový vstup v přízemí)
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 02.05.2023
Vytisknout