Jarní turnaj seniorů v tenise zná své vítěze

Jarní turnaj seniorů v tenise 2016Tenisový klub Eso Praha hostil v sobotu 16. dubna 2016 Jarní turnaj seniorů v tenisové čtyřhře, který spolupořádala MČ Praha 8. O pohár místostarostky Aleny Borhyové se utkalo celkem 40 hráčů a turnaj se tak stal nejlépe obsazenou soutěží za poslední léta.

Napínavé míčové výměny, obdivuhodné výkony hráčů a boj do posledního dechu. Takový byl jarní turnaj v tenisové čtyřhře, který vzbudil nejen mezi soutěžícími velký ohlas. Finálový souboj byl opravdu vyrovnaný a krásné tenisové momenty se střídaly na obou stranách, vítěz však mohl být jen jeden. Sobotní odpoledne ho nakonec přisoudilo dvojici Kettner-Szlauer, kteří prokázali pevnější nervy, a na druhé místo odsunuli Paulíčka s Hanusem. Třetí místo obsadili pánové Lang a Valčuha. Pro první tři dvojice byly připraveny diplomy, poháry a sekt, které předala vítězům místostarostka Prahy 8 paní Alena Borhyová.

„Opravdu mě velmi těší, že jsou u nás na osmičce senioři aktivní a zapojují se do sportovních akcí v tak velkém počtu. Tento turnaj je toho důkazem a já věřím, že se s námi zapojí i do dalších sportovních turnajů, které plánujeme,“ říká místostarostka Alena Borhyová a dodává: „Všem vítězům bych ráda ještě jednou pogratulovala, zvláště pánům Kettnerovi a Szlauerovi, kteří si celkové vítězství za předvedenou hru určitě zaslouží.“

1. místo – Kettner + Szlauer
2. místo  Paulíček + Hanus
3. místo Lang + Valčuha

Turnaj se nesl v přátelské atmosféře a všichni hráči si akci velmi užili. Další turnaj seniorů v tenise je plánovaný na podzim 2016.

Zveřejněno: 19.04.2016 – Anna Patočková