Ježíškova cesta a Ježíškova pošta v Beachklubu Ládví

Pojďte se s námi vydat na předvánoční procházku. Připravili jsme krátký vycházkový okruh Ďáblickým hájem se 7 zastaveními. Začít můžete  v restauraci Beachklubu Ládví kousek od konečné stanice tramvají sídliště Ďáblice nebo v restauraci Cobolis hned u stanice metra C Ládví. V obou restauracích dostanete procházkovou kartičku s mapkou. Na každé zastávce se dozvíte něco nového o vánočních příbězích a tradicích.

Na závěr mohou děti napsat nebo nakreslit dopis pro Ježíška a odevzdat do schránky v Ježíškovně v Beachklubu Ládví.

Hezkou vánoční procházku.

PS: Otázky i odpovědi najdete u nás na webu. Pokud si ale nechcete zkazit překvapení, počkejte si na procházku a zapojte děti.Ježíškova pošta v Beachklubu Ládví

Do restaurace Beachklubu Ládví jsme připravili speciální poštovní schránku, kam můžete vkládat dopisy pro Ježíška. Udělejte si hezkou procházku Ďáblicím hájem, kde kdysi dávno bylo moře a dneska tu najdete zbytky kamenolomů, dětská hřiště, ale třeba i hvězdárnu. Po procházce se můžete zastavit v restauraci Beachklub Ládví, ohřát se, dát si horkou čokoládu a děti nechat odevzdat dopis do speciální schránky. 

Pokud dopis vložíte do obálky se svou adresou a příslušnou poštovní známkou, pošle vám Ježíšek odpověď přímo k vám domů. 


Stáhněte dopis Ježíškovi pro kluky

Stáhněte dopis Ježíškovi pro holkyJežíškova cesta v Ďáblickém háji

Začátek cesty na metru, procházka něco málo přes 4 kilometry krásným Ďáblickým hájem, minimálně 3 dětské hřiště po cestě a cíl v restauraci s dětským koutkem a speciální schránkou pro dopise Ježíškovi. Udělejte si příjemnou procházku a zpestřete si jí úkoly pro děti, během kterých se dovíte něco nového o Vánocích.

Více zde:
https://beachklubladvi.cz/jeziskova-cesta/


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

mapa Ježíškova cesta
Ježíškova cesta 2022


Mohlo by vás také zajímat
Zveřejněno: 09.12.2022
Vytisknout