Joudrs: Zahájení venkovní sezóny 2019

Joudrs – zahájení venkovní sezóny 4. dubna 2019Tak už nám to opět začalo… Den, na který se těší snad všichni hráči a trenéři. Jednak aby zjistili, jak dobře v zimě skloubili tréninky a jednak až zase ucítí prach antuky a vůni travního porostu…

Letos se brány venkovní sezóny otevřely ve čtvrtek 4. dubna v 18.00 hod. Všechny týmy se řádně seřadily a v ukázkové dresové kázni vykročily na značky. Od nejmladších hráčů t-ballu, coachballu, přes žákovské, kadetské, juniorské a všechny dospělé složky až k Joudrs rozhodčích. Počasí bylo naprosto dokonalé, nálada přímo božská a doprovodné akce v podobě odpalovacího hradu připraveny.

Před všechny nastoupené týmy vykročil Daniel Tobola, aby nás celým openingem provedl, slovo si vzal také předseda klubu Tomáš Kusý, který poděkoval všem za jejich přínos a seznámil nás se všemi úpravami, které areál doznal v rámci přípravy na blížící se mistrovství světa. Náš klubový maskot Joudík se přivítal s nováčky letošní sezóny. Slavnostní slib hráče za všechny zúčastněné řekla kapitánka ženského Áčka Tereza Jakešová a všichni kapitáni týmů slíbili, že se budou řádně chovat na hřišti i mimo něj a hrát fair play. Nechyběl slavnostní nadhoz předsedy :-)

Všichni příchozí se pak mohli přesvědčit, jak to jde našim nejmenším t-ballákům v rámci opening game. Kluci a holky se opravdu snažili a ukázali, jak důležité je hlavně dobře pálit a co nejvíc si užít hru. Po přestřelce 15:15 se radovaly oba týmy a samozřejmě i všichni fanoušci. Openig byl zakončen velkolepým rautem a nejočekávanější autogramiádou našeho ženského Áčka. Doufám, že jste se bavili stejně jako my a teď už jen vkročit pravou nohou do sezóny: Přejeme ať je to parádní sezóna plná napínavých zápasů, turnajů a všech aktivit, které k našemu krásnému sportu patří!

Poděkování všem, kteří se akce účastnili a veliké díky především těm, co pomohli s přípravou!

Joudrs olé!Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Joudrs – zahájení venkovní sezóny 4. dubna 2019 
Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 23.04.2019
Vytisknout