Joudrs mistryněmi České republiky

Joudrs mistryněmi Česke republikyPo sedmé v historii se bohnický softbalový tým Joudrs raduje z ženského mistrovského titulu. Oranžovo-modré hráčky si naposledy věšely zlaté medaile na krk v roce 2016, letos ale v softbalové extralize nenašly konkurenci a úspěch zopakovaly. V základní části odehrály 28 zápasů, zvítězily v 21. Ve finále se pak střetly s krčským týmem Eagles Praha, s nímž Joudrs pamatuje rivalské období takové, jako známe mezi Spartou a Slávií. „Určitě se může vrátit zase éra, ve které jsme velmi často bojovali proti Eagles ve finále. Jak my, tak oni mají tým na to, aby zase hrál o přední místa v následujících letech,“ dodal trenér mistrovského týmu a předseda oddílu Joudrs Tomáš Kusý. V sérii na dvě vítězná utkání bohnický tým vyhrál 11:4 a 2:0.

K vítězství přispěly dva homeruny; v prvním zápase odletěl míček za plot od pálky Jůlie Coufalové, v druhém se dlouhým odpalem vyznamenala Eva Rendlová. Excelentním výkonem na pozici nadhazovačky tým podržela Kateřina Kindermannová.

Klub Joudrs letos sbíral také úspěchy v mládežnických kategoriích; zlato vybojovaly juniorky do 20 i do 18 let, mistry ČR se stali také žáci. Stříbrné medaile si vysloužili junioři do 20 let a kadetky, bronzoví jsou junioři do 18 let.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


 
Joudrs mistryněmi Česke republiky (ženy)
Mohlo by vás také zajímat

Zveřejněno: 14.10.2020
Vytisknout