Karlín provoněl pouliční festival plný jídla a pití

"Co je dnes asi taková unikátní záležitost, co jsme tady ještě neměli v Karlíně, tak tady máme dnes Kinley autobus, který má čtyři a půl metru do výšky. Na jeho terase si můžete nahoře prohlédnout hezky z výšky celý festival, udělat si tam krásná selfíčka," řekla Veronika Brabcová, pořadatelka Karlínského street food festivalu.

A protože výběr jídla byl opravdu široký, zajímalo nás, co šlo u lidí takříkajíc nejvíc na dračku a jak se jim festival líbil.
Na ochutnání toho bylo opravdu dost. Na své si přišli milovníci masa i vegetariánského stravování. Nechyběla ani čím dál tím oblíbenější asijská kuchyně. Například účastník kuchařské reality show MasterChef Česko Zdeněk Bezdíček ve svém originálním stánku představil tu vietnamskou.

"Budeme dělat grill barbecue, který se normálně dělá ve Vietnamu na ulicích. Různé špízy, různé chleby k tomu, nudle a můžete si nakombinovat co chcete a dát si to na jeden talíř," řekl Zdeněk Bezdíček, účastník kuchařské show MasterChef Česko.

Vedle dobrého jídla i pití připravili pořadatelé festivalu pro návštěvníky také bohatý doprovodný program, kde nechybělo vystoupení kapel, taneční show a mnoho dalšího.

"Máme tady kluky na U - rampě, kteří tady budou dělat v průběhu dne několikrát exhibice na skateboardech a na BMX kolech. Samozřejmě odvážnější návštěvníci si to mohou také vyzkoušet," řekla Veronika Brabcová, pořadatelka Karlínského street food festivalu.

Karlínský street food festival potěšil všechny, kdo mají rádi dobré jídlo a kulturu stravování. Lidé se po čase mohli znovu potkat a za hezkého počasí s dobrým jídlem v ruce poslechnout příjemnou hudbu. A nebo jen tak relaxovat v lehátku.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
Mohlo by vás také zajímatZveřejněno: 27.06.2022
Vytisknout