Karlínské farmářské trhy budou pokračovat

Radnice osmé městské části rozhodla, že Karlínské farmářské trhy, které měly 10. listopadu skončit, budou pokračovat i nadále. „Rozhodli jsme se pokračovat v sobotním trhovém životě, byť v redukované podobě. Tato redukovaná podoba se dá vyjádřit velmi stručně - kdo z prodejců přijede, ten přijede,“ uvádí zástupkyně starosty Vladimíra Ludková a doplňuje: „Oslovili jsme prodejce a ti zatím vyjadřují chuť pokračovat. Ale ani oni nemohou garantovat, že jim mráz, sníh na silnici a další zimní radosti nezabrání v tom, aby vůbec vyjeli ze dvora. Každý trh tak bude malým překvapením.“

V době, kdy už se v Praze nebude konat téměř nikde farmářský trh, budou KFT pokračovat v tradičních týdenních intervalech – 17. listopadu, 24. listopadu, 1. prosince (Vánoční farmářský speciál), 8. prosince a 15. prosince. Na „zimních“ trzích však nebude natolik rozsáhlé posezení, jako dosud, omezený bude program pro děti i občerstvení. „Pokud se však ukáže, že naši návštěvníci chtějí sedět na Karlínském náměstí i v mlhách a mrazech, nebude velký problém na toto reagovat,“ dodává místostarostka.

Přijďte za KFT na Facebook!
Karlínské Svatomartinské slavnosti vína a farmářský trh
Více o Karlínských farmářských trzích naleznete na tomto odkaze.
Zveřejněno: 22.10.2012