Karlínské filmové léto 2016

V letošním roce se uskuteční již 14. ročník Karlínského filmového léta, který se bude tradičně konat v zahradě Českého rozhlasu Regina, vedle historické budovy Invalidovny. Festival bude zahájen ve čtvrtek 16. června a potrvá až do 4. září. Těšit se můžete na českou i zahraniční produkci a nevšední filmové zážitky. Akce se koná v rámci Kulturního léta Prahy 8.

Dva zahajovací večery, čtvrtek 16. a  pátek 17. června, jsou věnované 700. výročí narození Karla IV. a všichni návštěvníci budou mít na tyto představení vstup zdarma. Další filmová promítání, kterých bude letos více jak 60, budou zpoplatněna částkou okolo 50 Kč. V prostorách letního kina je jako každý rok zajištěno občerstvení a nachází se zde také nadstandardně vybavené sociální zařízení.

Aktuální program Karlínského filmového léta najdete na www.karlinske-filmove-leto.cz.

„Ke zpříjemnění prázdninových dnů pro všechny, kteří zůstávají v Praze, je letní večerní promítání jako dělané. Vezměte deku, dobrou náladu a přijďte se bavit sledováním filmových lahůdek do krásného prostředí letního kina v areálu Českého rozhlasu Regina,“ zve na Karlínské filmové léto místostarostka Alena Borhyová.


Karlínské filmové léto – červenec 2016
Zveřejněno: 06.06.2016   |   Aktualizováno: 07.07.2016
Vytisknout