Karlínský vánoční street food festival

Srdečně vás zveme na Karlínský vánoční street food festival, který proběhne třetí adventní neděli 11.12.2022 na Karlínském náměstí od 11.00 - 18.00 hodin.

Kdy: neděle 11. prosince od 11.00 do 18.00 hodin
Kde: na Karlínském náměstí, Praha 8

Čeká vás rozmanitá nabídka skvělého jídla a pití, nebudou chybět vánoční specialitky jako je svařáček a punč nebo si můžete ušetřit práci a nakoupit výtečné máslové vánoční cukroví a drobné dárečky pro vaše blízké.

Adventní náladu vám navodí krásné koledy, dřevěný betlém a od 13.00 hodin se můžete těšit na vystoupení dětského sboru Piánko ze Základní školy na Lyčkově náměstí Praha 8.

Od 14.00 do 16.00 hodin vás čeká hudební lahůdka v podání fantastického muzikanta Ibyho Popa.

Opět pro vás bude otevřena Ježíškova pošta, kde mohou děti psát svá přání pod vánoční stromeček. Prohlédnout si můžete krásný dřevěný betlém a děti se zahřejí na trampolínách nebo se mohou svést na kolotoči.

Pokud si budete chtít i trochu zasportovat, tak dvůr místního Karlínského Spektra je přes zimu neodmyslitelně spojován s provozem ledové plochy. Letos můžete přijít trénovat za padesátikorunu, případně rezervovat celou ledovou plochu pro kamarády, rodinu nebo partu za pětistovku. https://ledovaplocha.ddmpraha.app/

Adventní Karlínské náměstí je prostě magické a pokud si počkáte až do setmění, tak si jistě užijete pohled na krásný nazdobený vánoční strom před kostem Cyrila a Metoděje.

Těšíme se na vás.
Zveřejněno: 06.12.2022