Karlínský vánoční street food festival

Srdečně vás zveme na Karlínský vánoční street food festival, který proběhne tuto neděli 4. prosince na Karlínském náměstí od 11.00 do 18.00 hodin.

Kdy: neděle 4. prosince od 11.00 do 18.00 hodin
Kde: na Karlínském náměstí, Praha 8

Čeká vás rozmanitá nabídka skvělého jídla a pití, nebudou chybět vánoční specialitky jako je svařáček a punč nebo si můžete ušetřit práci a nakoupit výtečné máslové vánoční cukroví a drobné dárečky pro vaše blízké.

Adventní náladu vám navodí krásné koledy, dřevěný betlém a od 13:00 se můžete těšit na parádní jazzové vystoupení Základní umělecké školy Klapkova.

Za těmi nejmenšími dorazí Mikuláš, čert a anděl a děti budou moci napsat svá přání Ježíškovi na stánku Ježíškova pošta.

Pokud si budete chtít i trochu zasportovat, tak dvůr místního Karlínského Spektra je přes zimu neodmyslitelně spojován s provozem ledové plochy. Letos můžete přijít trénovat za padesátikorunu, případně rezervovat celou ledovou plochu pro kamarády, rodinu nebo partu za pětistovku.

Adventní Karlínské náměstí je prostě magické a pokud si počkáte až do setmění, tak si jistě užijete pohled na krásný nazdobený vánoční strom před kostem Cyrila a Metoděje.

Dostávejte informace o akcích na váš e-mail.

Karlínský vánoční street food festival, 4. prosince 2022, Karlin Market

Kudy z nudy