Klienti DPS Bulovka se setkali s Pavlínou Filipovskou

Na kus řeči s Pavlínou Filipovskou 20. června 2018 v DPS BulovkaKulturní i vzdělávací programy pro seniory v MČ Praha 8 jsou velice pestré. Další akce proběhla ve středu 20. června 2018 v Domově pro seniory Bulovka. „Tentokrát jsem měl tu čest přivítat paní Pavlínu Filipovskou, výbornou českou herečku, zpěvačku a bývalou televizní i rozhlasovou moderátorku. Poděkování za organizaci akce patří spolku Počteníčko, se kterým naše městská část i SOS Praha 8 dlouhodobě spolupracuje,“ uvádí starosta Roman Petrus.

Příjemného odpoledne s dcerou herce Františka Filipovského se zúčastnila desítka klientů DPS Bulovka. „Jsem za tuto i podobné akce velmi rád. Pro klienty je to zpestření i výjimečná chvíle, kdy se mohou setkat se svými idoly z mládí,“ chválí atmosféru středečního odpoledne starosta Petrus. Paní Filipovská povyprávěla o svém televizním a i divadelním a především pěveckém působení. „Povídání proložila také historkami o spolupráci se svými slavnými kolegy, na příklad s pány Kopeckým, Vlachem a Zímou,“ dodává Petrus.

Spolek Počteníčko stojí za dalšími úspěšnými projekty zacílenými na naše seniory, např. Křížovkářskou ligou a Hodinovým vnukem.

Zveřejněno: 21.06.2018