Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Jiří Jansa (tel. 222 805 712, e-mail jiri.jansa@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.

Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – leden 2019

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

DatumČas přistavení
Lokalita Katastr
  2. 1. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
  2. 1. 14.00–18.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
  3. 1. 13.00–17.00 Pivovarnická (proti domu č. 7) Libeň
  3. 1. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
  3. 1. 14.00–18.00 Drahorádova Strížkov
  3. 1. 16.00–20.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
  4. 1. 13.00–17.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
  4. 1. 14.00–18.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
  4. 1. 14.00–18.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
  4. 1. 16.00–20.00 Křivenická x Čimická Čimice
  5. 1. 08.00–12.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
  5. 1. 08.00–12.00 Kubišova (mezi ul. Pod Vlachovkou a S. K. Neumanna) Libeň
  5. 1. 09.00–13.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
  5. 1. 10.00–14.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
  7. 1. 13.00–17.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
  7. 1. 14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
  7. 1. 14.00–18.00 Frýdlantská (u garáží) Kobylisy
  7. 1. 16.00–20.00 Na Truhlářce Libeň
  8. 1. 13.00–17.00 Mlazická Čimice
  8. 1. 14.00–18.00 Lindavská Bohnice
  9. 1. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
  9. 1. 14.00–18.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
10. 1. 13.00–17.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
10. 1. 14.00–18.00 Na Vartě Libeň
10. 1. 14.00–18.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
10. 1. 16.00–20.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
11. 1. 13.00–17.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
11. 1. 14.00–18.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
11. 1. 14.00–18.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
11. 1. 16.00–20.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
12. 1. 08.00–12.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
12. 1. 08.00–12.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
12. 1. 09.00–13.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
12. 1. 10.00–14.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
14. 1. 13.00–17.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
14. 1. 14.00–18.00 Na  Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
14. 1. 14.00–18.00 Uzavřená Kobylisy
14. 1. 16.00–20.00 Nad Rokoskou x  Na úbočí Libeň
15. 1. 13.00–17.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
15. 1. 14.00–18.00 Pod Labuťkou Libeň
16. 1. 13.00–17.00 Pernerova x Kubova Karlín
16. 1. 14.00–18.00 V Mezihoří x U pošty Libeň
17. 1. 13.00–17.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
17. 1. 14.00–18.00 Písečná x Na Šutce Troja
17. 1. 14.00–18.00 Hlivická Bohnice
17. 1. 16.00–20.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
18. 1. 13.00–17.00 Podhajská Pole – u trafostanice Čimice
18. 1. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
18. 1. 14.00–18.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
18. 1. 16.00–20.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
19. 1. 08.00–12.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
19. 1. 08.00–12.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
19. 1. 09.00–13.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
19. 1. 10.00–14.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
21. 1. 13.00–17.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
21. 1. 14.00–18.00 Pivovarnická (proti domu č. 15) Libeň
21. 1. 14.00–18.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
21. 1. 16.00–20.00 Fořtova x Do údolí Čimice
22. 1. 13.00–17.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
22. 1. 14.00–18.00 Trojská x Nad Trojou Troja
23. 1. 13.00–17.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
23. 1. 14.00–18.00 Křivenická x Čimická Čimice
24. 1. 13.00–17.00 Lindavská Bohnice
24. 1. 14.00–18.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
24. 1. 14.00–18.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
24. 1. 16.00–20.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
25. 1. 13.00–17.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
25. 1. 14.00–18.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
25. 1. 14.00–18.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
25. 1. 16.00–20.00 Zhořelecká  - parkoviště u Alberta Bohnice
26. 1. 08.00–12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
26. 1. 08.00–12.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
26. 1. 09.00–13.00 Burešova Kobylisy
26. 1. 10.00–14.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
28. 1. 13.00–17.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
28. 1. 14.00–18.00 Havlínova x Mirovická Kobylisy
28. 1. 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
28. 1. 16.00–20.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
29. 1. 13.00–17.00 Drahorádova Strížkov
29. 1. 14.00–18.00 U Pekařky Libeň
29. 1. 14.00–18.00 Pobřežní x U Nádražní Lávky Karlín
29. 1. 16.00–20.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
30. 1. 13.00–17.00 Janečkova Kobylisy
30. 1. 14.00–18.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
30. 1. 14.00–18.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice
30. 1. 16.00–20.00 Kandertova  x Lindnerova Libeň
31. 1. 13.00–17.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
31. 1. 14.00–18.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
31. 1. 14.00–18.00 K Haltýři x Velká skála Troja
31. 1. 16.00–20.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – únor 2019

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Čas přistavení Lokalita Katastr
1. 2. 13.00–17.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
1. 2. 14.00–18.00 Kubišova x Gabčíkova Libeň
1. 2. 15.00–19.00 Pivovarnická (proti domu č. 7) Libeň
1. 2. 15.00–19.00 K Haltýři x Velká skála Troja
2. 2. 08.00–12.00 Drahorádova Strížkov
2. 2. 08.00–12.00 Nad Rokoskou x Na Úbočí Libeň
2. 2. 09.00–13.00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
2. 2. 10.00–14.00 Kubíkova (u DD) Kobylisy
4. 2. 13.00–17.00 K Mlýnu x Chorušická Čimice
4. 2. 14.00–18.00 Křivenická x Čimická Čimice
4. 2. 15.00–19.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
4. 2. 15.00–19.00 Kubišova x S. K. Neumanna Libeň
5. 2. 13.00–17.00 Kurkova (parkoviště) Kobylisy
5. 2. 14.00–18.00 Přemyšlenská x Služská Libeň
6. 2. 13.00–17.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
6. 2. 14.00–18.00 Na Truhlářce x Valčíkova Libeň
7. 2. 13.00–17.00 Libišská (parkoviště) Kobylisy
7. 2. 14.00–18.00 Mazurská (u trafostanice) Troja
7. 2. 15.00–19.00 Mlazická Čimice
7. 2. 15.00–19.00 Lindavská Bohnice
8. 2. 13.00–17.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
8. 2. 14.00–18.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
8. 2. 15.00–19.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
8. 2. 15.00–19.00 Na Vartě Libeň
9. 2. 08.00–12.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
9. 2. 08.00–12.00 Pakoměřická x Březiněveská Kobylisy
9. 2. 09.00–13.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
9. 2. 10.00–14.00 Nekvasilova X K Olympiku Karlín
11. 2. 13.00–17.00 U Pekařky Libeň
11. 2. 14.00–18.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
11. 2. 15.00–19.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
11. 2. 15.00–19.00 Nad Popelářkou x Nad strání Troja
12. 2. 15.00–19.00 Na Přesypu x Pod Přesypem Kobylisy
12. 2. 15.00–19.00 Na Truhlářce (parkoviště) Libeň
13. 2. 13.00–17.00 Štěpničná (parkoviště) Libeň
13. 2. 14.00–18.00 Na Dlážděnce x U sloupu (parkoviště) Kobylisy
14. 2. 13.00–17.00 Uzavřená Kobylisy
14. 2. 14.00–18.00 Roudnická (za Bešťákovou) Střížkov
14. 2. 15.00–19.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
14. 2. 15.00–19.00 Pod Labuťkou Libeň
15. 2. 13.00–17.00 Petra Bezruče x U Pískovny Kobylisy
15. 2. 14.00–18.00 Písečná x Na Šutce Troja
15. 2. 15.00–19.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
15. 2. 15.00–19.00 Podhajská Pole-u trafostanice Čimice
16. 2. 08.00–12.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
16. 2. 08.00–12.00 Pernerova x Kubova Karlín
16. 2. 09.00–13.00 Chorušická x K mlýnu Čimice
16. 2. 10.00–14.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
18. 2. 13.00–17.00 V Zahradách x Na Sypkém Libeň
18. 2. 14.00–18.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
18. 2. 15.00–19.00 Nad Rokoskou x Na úbočí Libeň
18. 2. 15.00–19.00 Hlivická Bohnice
19. 2. 13.00–17.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
19. 2. 14.00–18.00 Šimůnkova (slepý konec) Kobylisy
20. 2. 13.00–17.00 Kandertova x Lindnerova Libeň
20. 2. 14.00–18.00 Pekařova x Jestřebická Bohnice
21. 2. 13.00–17.00 Fořtova x Do údolí Čimice
21. 2. 14.00–18.00 Dolejškova x U Slovanky Libeň
21. 2. 15.00–19.00 Trojská x Nad Trojou Troja
21. 2. 15.00–19.00 Třebenická x Sebuzínská (parkoviště) Kobylisy
22. 2. 13.00–17.00 Křivenická x Čimická Čimice
22. 2. 14.00–18.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
22. 2. 15.00–19.00 Lindavská Bohnice
22. 2. 15.00–19.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
23. 2. 08.00–12.00 Frýdlanská Kobylisy
23. 2. 08.00–12.00 Chaberská x Líbeznická Kobylisy
23. 2. 09.00–13.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
23. 2. 10.00–14.00 Gabčíkova (mezi ul. Kubišovou a Valčíkovou) Libeň
25. 2. 13.00–17.00 U Sluncové x Za Invalidovnou (parkoviště) Karlín
25. 2. 14.00–18.00 Zhořelecká-parkoviště u Alberta Bohnice
25. 2. 15.00–19.00 Braunerova x Konšelská Libeň
25. 2. 15.00–19.00 Pod Vodárenskou Věží (východní konec) Libeň
26. 2. 13.00–17.00 Burešova Kobylisy
26. 2. 14.00–18.00 Pod Vodárenskou Věží x Nad Mazankou Libeň
27. 2. 13.00–17.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
27. 2. 14.00–18.00 Ratibořská x Radomská (parkoviště) Bohnice
27. 2. 15.00–19.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
27. 2. 15.00–19.00 Drahorádova Střížkov
28. 2. 13.00–17.00 U Pekařky Libeň
28. 2. 14.00–18.00 Janečkova Kobylisy
28. 2. 15.00–19.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
28. 2. 15.00–19.00 Hnězdenská x Olštýnská Bohnice



Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 14.01.2019
Vytisknout