Kontejnery na velkoobjemový odpad

Konkrétní stanoviště a čas přistavení velkoobjemových kontejnerů určuje ve spolupráci se svozovou společností zaměstnanec Odboru životního prostředí ÚMČ Praha 8 pan Josef Juračák (tel. 222 805 789 , e-mail josef.juracak@praha8.cz).
Přistavování velkoobjemových kontejnerů a jejich provoz provádí svozová společnost IPODEC – ČISTÉ MĚSTO a. s., tel.: 286 583 310.

Dle informací specialisty odpadového hospodářství MHMP pana Ing. Lukáše Jandy (tel.: 236 004 263) uvádíme, které odpady je možné ukládat do velkoobjemových kontejnerů a které nelze.
Co do velkoobjemového kontejneru patří?
Rozhodně ANO: starý nábytek, koberce a linolea, zrcadla, umyvadla, vany a WC mísy, staré sportovní náčiní, autosklo a kovové předměty.

Co do velkoobjemového kontejneru NEpatří?
Rozhodně NE: živnostenský odpad, nebezpečný odpad (např.: autobaterie, zářivky, barvy, rozpouštědla, motorové oleje a obaly od nich), bioodpad, stavební odpad, dále pak pneumatiky, elektrospotřebiče, televizory a PC monitory, počítače, lednice, mrazáky a sporáky.


Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – leden 2022


UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.
 
Datum od  do Místo Území
04.01.2022 13.00 17.00 Drahorádova Kobylisy
04.01.2022 14.00 18.00 Kurkova Kobylisy
04.01.2022 15.00 19.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
06.01.2022 13.00 17.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
06.01.2022 14.00 18.00 Mlazická Čimice
06.01.2022 15.00 19.00 Podhajská pole Bohnice
07.01.2022 13.00 17.00 Pernerova x Kubova Karlín
07.01.2022 14.00 18.00 Kollárova x Pernerova Karlín
07.01.2022 15.00 19.00 U Pekařky Libeň
08.01.2021 8.00 12.00 Roudnická Kobylisy
08.01.2022 9.00 13.00 Stejskalova x U Rokytky Libeň
08.01.2022 10.00 14.00 Tanvaldská 1 Kobylisy
10.01.2022 13.00 17.00 Pernerova x Peckova Karlín
10.01.2022 14.00 18.00 Pobřežní x U Nádražní lávky Karlín
10.01.2022 15.00 19.00 Pernerova x Šaldova Karlín
12.01.2022 13.00 17.00 U Drahaně 163/9 Bohnice
12.01.2022 14.00 18.00 Turská x K Větrolamu Čimice
12.01.2022 15.00 19.00 Prosecká x Františka Kadlece Libeň
14.01.2022 13.00 17.00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
14.01.2022 14.00 18.00 Zhořelecká parkoviště Albert Bohnice
14.01.2022 15.00 19.00 U Sluncové x Za Invalidovnou Karlín
15.01.2022 8.00 12.00 Pod Vodárenskou věží (východní konec) Libeň
15.01.2022 9.00 13.00 Kubíkova Kobylisy
15.01.2022 10.00 14.00 Klecanská x Na Ládví Kobylisy
17.01.2022 13.00 17.00 Fořtova x Do Údolí Čimice
17.01.2022 14.00 18.00 Gabčíkova Libeň
17.01.2022 15.00 19.00 Braunerova x Konšelská Bohnice
18.01.2022 13.00 17.00 Uzavřená Kobylisy
18.01.2022 14.00 18.00 V Zámcích (u domu 51/64) Bohnice
18.01.2022 15.00 19.00 Sopotská x Bydhošťská Bohnice
20.01.2022 13.00 17.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
20.01.2022 14.00 18.00 Písečná x Na Šutce Troja
20.01.2022 15.00 19.00 Na Vartě Libeň
22.01.2022 8.00 12.00 Pekařova x Jestřebická Čimice
22.01.2022 9.00 13.00 Frýdlantská Kobylisy
22.01.2022 10.00 14.00 Hnězdenská x Olštýnská Troja
24.01.2022 13.00 17.00 Valčíkova x Na Truhlářce Libeň
24.01.2022 14.00 18.00 Braunerova x Konšelská Libeň
24.01.2022 15.00 19.00 Dolákova x Hackerova x Kusého Bohnice
26.01.2022 13.00 17.00 Havlínova x Pohnertova Kobylisy
26.01.2022 14.00 18.00 K Haltýři x Velká Skála Troja
26.01.2022 15.00 19.00 Hlivická Bohnice
28.01.2022 13.00 17.00 Mazurská Troja
28.01.2022 14.00 18.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
28.01.2022 15.00 19.00 Nekvasilova Karlín
31.01.2022 13.00 17.00 Petra Slezáka x Urxova Karlín
31.01.2022 14.00 18.00 Třebenická x Sebuzínská Kobylisy
31.01.2022 15.00 19.00 Ratibořská x Radomská Bohnice



Přehled přistavení velkoobjemových kontejnerů – únor 2022

UPOZORŇUJEMEuvedená místa přistavení kontejnerů jsou pouze orientační.
Skutečné umístění přistavení kontejneru se může na základě aktuální situace v dané ulici/lokalitě lišit až o několik desítek metrů.
Přesné informace podá dispečink společnosti Ipodec – Čisté město, a. s., na telefonu 724 240 941 od 7.00 do 18.00 hodin.

Datum Od  Do Místo Území
01.02.2022 13.00 17.00 Gdaňská x Toruňská Bohnice
01.02.2022 14.00 18.00 Mlazická Čimice
01.02.2000 15.00 19.00 Pivovarnická 7 Libeň
02.02.2022 13.00 17.00 Podhajská pole Bohnice
02.02.2022 14.00 18.00 Řešovská x Zelenohorská Bohnice
02.02.2022 15.00 19.00 Služská x Přemyšlenská Kobylisy
04.02.2022 13.00 17.00 Pernerova x Peckova Karlín
04.02.2022 14.00 18.00 Petra Bezruče x Čumpelíkova Kobylisy
04.02.2022 15.00 19.00 Pernerova x Kubova Karlín
05.02.2022 8.00 12.00 Braunerova x Konšelská Libeň
05.02.2022 9.00 13.00 Tanvaldská 1 Kobylisy
05.02.2022 10.00 14.00 Třeboradická x Košťálkova Kobylisy
07.02.2022 13.00 17.00 V Nových Bohnicích x K Farkám Bohnice
07.02.2022 14.00 18.00 Na Dlážděnce x U Sloupu Troja
07.02.2022 15.00 19.00 Kubišova x S.K. Neumanna Libeň
09.02.2022 13.00 17.00 Kašparovo náměstí Libeň
09.02.2022 14.00 18.00 Pod Vodárenskou věží x Nad Mazankou Libeň
09.02.2022 15.00 19.00 Na Žertvách x Vacínova Libeň
11.02.2022 13.00 17.00 Modřínová x Javorová Kobylisy
11.02.2022 14.00 18.00 Drahorádova Střížkov
11.02.2022 15.00 19.00 Na Truhlářce Libeň
12.02.2022 8.00 12.00 Kandertova západní konec Libeň
12.02.2022 9.00 13.00 Na Pěšinách x Pod Statky Kobylisy
12.02.2022 10.00 14.00 U Drahaně 163/9 Bohnice
15.02.2022 13.00 17.00 Na Pecích x Chaberská Kobylisy
15.02.2022 14.00 18.00 Fořtova x Okořská Čimice
15.02.2022 15.00 19.00 Ke Stírce x Na Stírce Kobylisy
17.02.2022 13.00 17.00 Lindavská Bohnice
17.02.2022 14.00 18.00 Pod Labuťkou x Prosecká Libeň
17.02.2022 15.00 19.00 Libišská Kobylisy
19.02.2022 8.00 12.00 Korycanská x K Ládví Čimice
19.02.2022 9.00 13.00 Hnězdenská x Olštýnská Troja
19.02.2022 10.00 14.00 Pernerova x Sovova Karlín
21.02.2022 13.00 17.00 V Zahradách x Na sypkém Libeň
21.02.2022 14.00 18.00 Kollárova x Pernerova Karlín
21.02.2022 15.00 19.00 Kurkova Kobylisy
23.02.2022 13.00 17.00 Štěpničná Libeň
23.02.2022 14.00 18.00 Pivovarnická x Na Rokytce Libeň
23.02.2022 15.00 19.00 Kubišova x Pod Vlachovkou Libeň
28.02.2022 13.00 17.00 Havránkova x Šimůnkova Kobylisy
28.02.2022 14.00 18.00 Křivenická x Čimická Čimice
28.02.2022 15.00 19.00 Roudnicklá Střížkov




Mohlo by vás také zajímat



Aktualizováno: 13.01.2022
Vytisknout