Koupaliště se otevřela veřejnosti. Na Ládví se platí pouze hotově

Přestože počasí vodním radovánkám zatím příliš nepřálo, venkovní koupaliště v osmém obvodu už lákají zákazníky. Například Koupaliště Ládví plavcům nabízí třicetimetrový bazén, pro děti je připraveno vyhřívané brouzdaliště. Na své si přijdou i milovníci pétanque, nechybí dětské hřiště a možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. K dipozici je i bar, rychlé občerstvení a gril, zahrádka funguje do 22 hodiny po uzavření plaveckého areálu.

Velice atraktivní jsou také pronájmy prostor pro oslavy narozenin, které jsme schopni zařídit včetně caternigu a obsluhy.

Po dohodě s vlastníkem – městskou částí Praha 8 – je na koupaliště dodávána dezinfekce, která je provozovatelem zajišťována po celém areálu (u vstupu, wc, občerstvení a na samotné ploše). Možná omezení provozu v souvislosti s koronavirem se řídí aktuálními doporučeními. Změny jsou vyhrazeny.

V areálu je možné platit pouze hotově. Například Multisport karty provozovatel nepřijímá, což bylo v posledním čísle časopisu Osmička špatně interpretováno.

Své služby už začalo rovněž nabízet i druhé otevřené koupalistě na Stírce. 


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Koupaliště LádvíMohlo by vás také zajímat 

Zveřejněno: 30.06.2020
Vytisknout