Letošní Divadelní Osmička startuje v úterý 19. září

V úterý 19. září 2017 se od 19.00 hodin uskuteční slavnostní zahájení třetího ročníku festivalu ochotnických souborů – Divadelní Osmička, který se bude konat v Divadle Karla Hackera v Kobylisích. Bohatý program představí hry pro milovníky dramat i komedií.

Přehlídka ochotnických souborů v Divadle Karla Hackera přinese během osmi večerů a jednoho odpoledne hry od světových i českých autorů. Za všechny jmenujme Karla Čapka, Martina McDonagha či Romaina Rollanda. Na milovníky komedií čeká svérázná služebná Anna v nejhranější francouzské komedii všech dob Anna v ringu. Milovníci dramat si přijdou na své u milostného příběhu na pozadí krvavé francouzské revoluce ve hře Hra o lásce smrti.

„Zahajujeme již třetí ročník této divadelní přehlídky a těší nás stále rostoucí zájem veřejnosti o jednotlivá představení. Komorní prostředí útulného kobyliského divadla je pro konání Divadelní Osmičky ideální,“ dodává radní pro kulturu Jana Solomonová.

Přehlídka ochotnický souborů potrvá do 2. října a představí se během ní osm souborů z Prahy a okolí. Program naleznete níže nebo v Kalendáři akcí.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


Divadelní Osmička, 19. září – 2. října 2017
Zveřejněno: 15.09.2017
Vytisknout