Mezi námi – správná cesta

Místostarostka Prahy 8 Alena Borhyová navázala kontakt a spolupráci s obecně prospěšnou organizací Mezi námi o.p.s., jež se zabývá mezigeneračním setkáváním seniorů a dětí. Cílem organizace je ve smíšených skupinách umožnit setkávání a předávání životních zkušeností seniorů malým dětem, kdy naopak děti předávají seniorům svou nekonečnou energii a pomáhají jim při společných úkolech.

Je báječné, že díky tomuto projektu k sobě najdou cestu ty generace, které jsou v současném světě často uměle oddělovány. Setkávání seniorů a dětí je důležité jak pro budoucnost nás samotných, tak pro budoucnost celé společnosti,“ říká Alena Borhyová.

První setkání seniorů z domu s pečovatelskou službou Křižíkova z Prahy 8 bude probíhat 27.01.2015 ve spolupráci s Mateřskou školkou Pobřežní.

Více informací o obecně prospěšné společnosti Mezi námi na http://www.mezi-nami.cz/.

Místostarostka Alena Borhyová (vpravo) s Ing. Jolanou Jakoubkovou – výkonnou ředitelkou programu Firemní školky Obecně prospěšná společnost Mezi námi Obecně prospěšná společnost Mezi námi Obecně prospěšná společnost Mezi námi
Zveřejněno: 04.12.2014 – Tomáš Vlk