Mistrovství České republiky v softbale v kategorii žákyň se letos odehraje na Joudrs

Ve dnech 28.–30. září 2018 pořádá Softbalový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic MČR žákyň do 13 let. Mistrovství se koná každoročně a vždy jej pořádá jiný klub, letos se pořadatelství zhostí právě Joudrs. Na MČR postupuje vždy 8 nejlepších týmů z celé republiky, 5 z extraligy a 3 nejlepší z druhé ligy. Vítěz turnaje se může honosit titulem Mistr České republiky pro danou sezónu. Domácí Joudrs mají poměrně slušné šance, protože prozatím vyhrály všech 5 dosavadních turnajů a vyhřívají se s plným počtem bodů na výsluní extraligy.

Cílem klubu, je co možná nejlépe uspořádat tento finálový turnaj pro děti a dopřát jak dětem, jejich rodičům, sourozencům, kamarádům a dalším divákům skvělý sportovní zážitek. Akce podporuje nejen sportovní činnost mládeže, jejich sportovního ducha, ale zároveň také zdravý životní styl.

„Naším cílem je hrát minimálně finále, ale samozřejmě vzhledem k vývoji soutěže bychom chtěli obhájit titul. Holky letos neprohrály a máme tak slušnou šanci, ale nejdůležitější je samozřejmě si turnaj užít a dobře si zahrát.“ Říká hlavní trenér žákyň Antonín Chaloupka.

Seznam účastníků turnaje MČR:

Z extraligových týmů si MČR zajistily – Arrows Ostrava, Eagles Praha, SC Pigs Trhové Sviny, Trutnov HSM a samozřejmě domácí SK Joudrs. Z druhé ligy se bude kvalifikovat trojice z týmů – Olympia Blansko, Snails Kunovice, Vampiers Merklín.

Turnaj začíná v pátek 28. září ve 12 hod. a o vítězi se rozhodně v neděli odpoledne.
Místo konání: Svoboda park, areál pro ZŠ Dolákova 555/1, 181 00 Praha 8 Bohnice.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.


MČR žákyně, 28.–30. září 2018, Svoboda park





Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 20.09.2018
Vytisknout