Moje město je vaším praktickým průvodcem

Moje město je nová informační a komunitní platforma zatím ve formě webu, která obsahuje tipy a inspiraci pro volný čas.

Jde o praktického průvodce, který pomůže uživatelům najít dobrou kavárnu, restauraci, doporučí nový podnik, naplánuje procházku, piknik v parku či víkendový rodinný výlet, dá tip na zajímavou galerii, festival, divadelní scénu nebo dokonce díky němu objevíte zcela nová místa.

Cílem projektu Moje město je podpořit každodenní aktivní život v ulicích metropole v oblasti gastro, obchodu, služeb, kultury, ale i zážitkových aktivit a podpořit tak pražské podnikatele a instituce. Projekt Moje město je společný projekt metropolitního Hitrádia City 93,7 FM a hlavního města Prahy, projekt podporuje Asociace hotelů a restaurací a Svaz obchodu a cestovního ruchu.

www.mojemesto.cz

Přidáte se?