Muzikál Noc na Karlštejně zavítá do Libně

Noc na KarlštejněPopulární muzikál z dílny hitmakera Karla Svobody zpříjemní srpnovou noc na nádvoří Libeňského zámku. V pátek 12. srpna zde od 20 hodin vystoupí Poberounský divadelní soubor s muzikálem Noc na Karlštejně za doprovodu profesionálních herců a zpěváků. Akce se uskuteční v rámci Kulturního léta Prahy 8.

Představení se uskuteční v rámci oslav 700. výročí narození Karla IV. a připomene tuto mimořádnou osobnost českých i evropských dějin. V roli císaře Karla se divákům představí filmový a divadelní herec Václav Vydra, diváci se také mohou těšit na další známé tváře – Pavla Vítka, Jana Rosáka, Míšu Noskovou, Petra Jančaříka a řadu dalších. Mezi účinkujícími budou i šermíři a metači ohně, scénu oživí živá zvířata.

„Ráda bych pozvala nejen obyvatele osmé městské části na oblíbený muzikál, který baví diváky již přes 40 let. Přijďte si připomenout známý příběh o době, kdy na Karlštejně nemohly pobývat ženy, a prožijte netradiční letní srpnovou noc pod širým nebem na nádvoří Libeňského zámku,“ zve na muzikál místostarostka městské části Praha 8 Alena Borhyová.

Vstupné na představení činí 100 Kč – senioři zaplatí polovinu. Vstupenky je možné rezervovat na čísle 606 613 390 nebo na e-mailu vladislava.wildtova@praha8.cz.

Další akce připomínající dobu Karla IV. bude městská část Praha 8 pořádat během následujících měsíců. Informace o kulturních večerech se můžete dozvědět v časopise Osmička, na webu nebo Facebooku městské části a také prostřednictvím ostatních informačních kanálů.

Zveřejněno: 01.06.2016 – Anna Patočková