Na akci Kdo si hraje, nezlobí vystoupí Anna Julie Slováčková

Již podvanácté připravila radnice Prahy 8 na začátek školního roku akci Kdo si hraje, nezlobí.

Uskuteční se v neděli 9. září od 14 do 18 hodin, a jejím hlavním smyslem je prezentace volnočasových sdružení, spolků a sportovních organizací, působících na území městské části Praha 8, dětem školou povinným.

„Pozitivní zkušenost z loňského ročníku nás utvrdila v tom, že tuto akci pojmeme opět především sportovně a zábavně,“ uvádí radní Jana Solomonová.

Sportovně-zábavné odpoledne se již podruhé uskuteční v areálu hřiště ZŠ Glowackého v Praze 8- Bohnicích.

Děti se hravou formou dozvědí o kroužcích, na které se budou moci v novém školním roce přihlásit. Pokud zvládnou dovednostní okruh s řadou zastávek a sportovních disciplín, tak na ně v závěru čeká odměna a také špekáček, který si bude možné na místě opéct.

Po 15. hodině čeká na menší děti veselé vystoupení Nešišlej!, vrcholem odpoledne bude koncert vítězky populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas Anny Julie Slováčkové s kapelou The Primes od 17 hodin, po němž bude následovat autogramiáda.

„Touto akcí bychom chtěli zpříjemnit dětem jejich poprázdninový návrat do školy a umožnit jim výběr sportovních kroužků či jiných mimoškolních aktivit,“ uzavírá Jana Solomonová.

Seznam organizací, které se 9. září 2018 představí na akci Kdo si hraje, nezlobí (DOCX,12 kB).


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Kdo si hraje, nezlobí, 9. září 2018
Zveřejněno: 20.08.2018   |   Aktualizováno: 03.09.2018
Vytisknout