Noční přerušení provozu tramvají Palmovka–Dělnická

Z důvodu údržby tramvajové trati dochází každou noc, od noci z neděle 13. března 2016 na pondělí 14. března 2016 do noci ze čtvrtka 17. března 2016 na pátek 18. března 2016 (vždy od 20.00 hodin do 4.30 hodin), k obousměrnému přerušení provozu tramvají v úseku Palmovka – Dělnická.

Změny tras tramvajových linek:
  • Linka číslo 1 je ve směru od Sídliště Petřiny ze zastávky Dělnická odkloněna přes zastávky Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice na Výstaviště Holešovice, kde je ukončena. Ve směru od Spojovací je v oblasti Palmovky ukončena v zastávce Palmovka v ulici Na Žertvách, odkud dále pokračuje jako linka číslo 25 směr Lehovec.
  • Linka číslo 3 je ve směru od Modřan ukončena v zastávce Bílá labuť.
  • Linka číslo 12 je ve směru od Barrandova ukončena v zastávce Dělnická, odkud dále pokračuje jako linka číslo 25 směr Vypich.
  • Linka číslo 25 je ve směru od Lehovce ukončena v zastávce Palmovka v ulici Na Žertvách, odkud dále pokračuje jako linka číslo 1 směr Spojovací. Ve směru od Vypichu je ukončena v zastávce Dělnická, odkud dále pokračuje jako linka číslo 12 směr Sídliště Barrandov.
  • Linka číslo 52 je ve směru od Modřan ze zastávky Dělnická odkloněna přes zastávky Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice na Výstaviště Holešovice, kde je ukončena. Ve směru od Lehovce je zkrácena do zastávky Palmovka.
  • Linka číslo 54 je ve směru od Barrandova ze zastávky Strossmayerovo náměstí odkloněna přes zastávky Vltavská, Dělnická, Ortenovo náměstí a Nádraží Holešovice na Výstaviště Holešovice, kde je ukončena. Ve směru od Lehovce je zkrácena do zastávky Palmovka.

Náhradní doprava:

V trase Palmovka – Maniny – Dělnická je zavedena náhradní autobusová doprava X1.
Zveřejněno: 11.03.2016 – Anna Patočková