Novinky o rekonstrukci Negrelliho viaduktu

Letní prázdniny začaly velice příjemným počasím, což přijímáme velmi kladně, ale současně zahájily zvýšenou činnost při rekonstrukci Negrelliho viaduktu, hlavně na přilehlých komunikacích. Tato opatření nebudou příliš populární, ale bohužel bez těchto zásahů se při realizaci neobejdeme. Čas prázdnin je asi nejméně bolestivý pro běžný každodenní provoz během roku.

První uzavírka bude probíhat od 30. července do 5. srpna 2018 na Sokolovské ulici pod železničním mostem, a to i pro tramvajovou dopravu. Po dohodě s Dopravním podnikem byla sloučena jejich i naše uzavírka do jedné, aby čas potřebný pro provedení prací a omezení dopravy byl co nejkratší. Od 6. do 30. srpna 2018 bude tramvajový pás průjezdný a uzavřeny budou pouze části u mostních opěr. Pro pěší bude po celou dobu prací zachován průchod pod mostem, pouze s omezením jedné nebo druhé strany vzhledem k postupu prací.

Druhá uzavírka se týká ulice Prvního pluku mezi ulicí Pobřežní a Rohanské nábřeží od 30. července až do 2. září 2018 pro provedení prací v tomto prostoru. Podzemní parkoviště a zásobování objektu IBC bude v době uzavírky zachováno.

Objízdné trasy pro dopravu jsou vedeny po místních komunikacích v přilehlé oblasti Karlína a Florence.

Stavba se v současné době konečně vymanila z nejhorších pozůstatků ne vždy kvalitních oprav a záplat minulých let. Současné stavební práce nabírají na obrátkách, tak bylo dílo předáno v plánovaném čase dle smlouvy s investorem. Do této doby vás žádáme o pochopení a součinnost při naší realizaci díla.

Petr Šantavý
Specialista stavby   


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
     
Zveřejněno: 23.07.2018
Vytisknout