Novinky o rekonstrukci Negrelliho viaduktu

Po delší odmlce během vánočních svátků vám opět přinášíme informace o dění kolem rekonstrukce Negrelliho viaduktu. Po spuštění opraveného mostu přes Pernerovu ulici a obnovení dopravy pod mostem vás v měsíci únoru čekají další omezení provozu, tentokrát na ulici Prvního pluku z důvodu snesení starého ocelového železničního mostu.

Termín snesení a s tím spojená úplná uzavírka komunikace Prvního pluku mezi vjezdem do areálu ANF Florenc a křižovatkou s ulicí Křižíkova je naplánován na 15.–18. února 2018, z důvodu využití předpokládaného menšího provozu v době školních jarních prázdnin v této lokalitě Prahy.

Autobusy MHD linek 133, 135, 175, 207, 908 a 909 budou v tomto termínu odkloněny na objízdnou trasu přes Karlínské náměstí do Sokolovské ulice a zpět ulicí Křižíkova a Vítkova na původní trasu. V této době budou zřízeny i tři náhradní zastávky v objízdné trase, aby co nejvíce vyhovovali cestující veřejnosti. Ostatní doprava bude usměrněna dopravním značením.

Omlouvám se za vedení stavby za případné komplikace způsobené naší činností při realizaci oprav mostu a rád bych řidiče požádal o zvážení objízdné trasy přes Rohanské nábřeží a magistrálu z důvodu umožnění volného průjezdu autobusů z nádraží Florenc, MHD a IZS ve stísněných podmínkách současných komunikací v oblasti Karlína. Současně upozorňuji obyvatele zmíněných ulic, že po dobu značení objízdných tras autobusů MHD bude omezeno i parkování v některých částech ulic z důvodu bezpečnosti provozu.

Petr Šantavý
Koordinátor stavby     


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.
 

Zveřejněno: 19.01.2018
Vytisknout