Ocenění za výrobu draků a sběr tvrdého pečiva

V pátek 9. listopadu 2018 poděkovala MČ Praha 8 prostřednictvím radní Jany Solomonové žákům za sběr tvrdého pečiva pro koně Městské police hl. m. Prahy. Předány byly slavnostně také diplomy za výrobu draků.

Slavnostní předání diplomů proběhlo v zasedací místnosti v Grabově vile. „Děkuji všem, kteří se zapojili do sběru tvrdého pečiva, které městští policisté používají pro koně jako pamlsek. Spolupráce s policisty na řadě akcí a projektů si Praha 8 velmi váží,“ děkuje radní Jana Solomonová a pokračuje: „Zároveň gratuluji šikovným žákům k výrobě krásných podzimních draků. Ocenění si určitě zaslouží každý z nich.“

Diplom za sběr tvrdého pečiva pro koně Městské police hl. m. Prahy obdržela ZŠ Hovorčovická.

Diplomy za zhotovení draka s rozpětím křídel 1,5 m obdržela ZŠ Na Slovance (Kroužek Dovedné ruce, školní družina 1.C a 4.A) Za ZŠ Žernosecká převzali od radní Jany Solomonové diplomy žáci 7.A a 7.B a žáci z druhého stupně této školy.

Zveřejněno: 09.11.2018