Opět se běželo na podporu Čimického háje 20.09.2020

V neděli 20.09.2020 uspořádal spolek Vědomý dotek na Čimické zahradě (Spádná 882/9, Praha 8) již 4. ročník charitativního běhu na podporu Čimického háje – pod názvem "Běžte do háje 2020".

Letos byl opět zaměřen na běh dětí s rodiči, kteří na trase v Čimickém háji plnili nejrůznější úkoly. Všichni kdo doběhli, získali ceny a nakonec bylo i losováno z běžeckých týmů o hodnotnější ceny, jako např. knihy vydavatelství Portál. Vybrané peníze na vstupném, tedy celkem 2.160 Kč, putovaly do veřejné sbírky "Pro Čimický háj", který spolek Vědomý dotek podporuje.

Nebylo však jen sportování, ale i zábava. Pro účastníky byly připravené dětské dílničky, ukázka včelaření, vystoupení divadla Buřt, hudební vystoupení kapely Punčocháče a hosté, skákací hrad a další. Dětem při plnění úkolů pomáhal i skřítek Čimísek.

Patronem akce byl známý český boxer – Rosťa Osička, který se akce zúčastnil a ukázal nejen jak boxovat, ale zahrál si i v improvizané scénce divadla Buřt.

Všichni si to moc užili. Přijďte nás podpořit i příští rok. Děkujeme nejen panu Osičkovi, ale i Dobrovolným hasičům Praha 8  Bohnice a Mateřince Jeřabince, kteří nás při organizování této akce podpořili.


Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 25.09.2020
Vytisknout