Oprava ulice Feřtekova a obratiště autobusů

V termínu od 18. listopadu do 5. prosince 2019 provede Technická správa komunikací souvislou údržbu vozovky Feřtekova v úseku od křižovatky s ul. Cafourkova za přechod pro chodce, který se nachází za obratištěm autobusů v ulici Feřtekova včetně samotného obratiště.

Popis dopravního opatření po dobu opravy:

1. etapa v termínu 18.11.–27.11.2019
V první etapě bude uzavřen celý pravý jízdní pruh vozovky Feřtekova ve směru z centra, a to od křižovatky s ulicí Cafourkova s návazností na opravený úsek vozovky Zhořelecká v roce 2018, až za přechod pro chodce situovaný za obratištěm autobusů v ulici Feřtekova.
Vjezd a výjezd do ulice Cafourkova nebude možný. Vozovka Feřtekova zůstane průjezdná ve směru z centra pro osobní automobily i pro autobusovou dopravu, a to levým jízdním pruhem. V opačném směru vede objízdná trasa ulicemi Dolákova a Řešovská.

2. etapa v termínu 27.11.–05.12.2019
Ve druhé etapě bude uzavřena točna pro autobusy a levý jízdní pruh od vjezdu na parkoviště v křižovatce s ulicí Cafourkova až za přechod pro chodce za obratištěm autobusů v ulici Feřtekova. Vjezd i výjezd do ulice Cafourkova bude bez omezení. Náhradní autobusové výstupní a nástupní zastávky budou v ulici Feřtekova, a to před koncem opravovaného úseku. Objízdná trasa povede ulicí Řešovská.

Zhotovitelem stavebních prací je firma STRABAG a.s.
Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Feřtekova – 1. etapa – 1. část Feřtekova – 2. etapa – 1. část
Feřtekova – 1. etapa – OBJ 
Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 11.11.2019
Vytisknout