Osmička má vánoční strom

Osmá městská část má svůj vánoční strom – ten se rozsvítí dnes, v úterý 9. prosince na Karlínském náměstí. „Stane se tak i přesto, že vánoční strom pro Prahu 8 nebyl přichystán. Nová rada proto zajistila ve velice krátkém čase jeho instalaci a rozsvícení,“ říká zástupkyně starosty MČ Praha 8 Alena Borhyová.

U stromu je na úterý 16. prosince naplánováno od 17 hodin adventní setkání, kterého se zúčastní starosta Roman Petrus a další radní Prahy 8. Na programu budou klasické koledy, chybět nebude svařené víno. „Rádi se pozdravíme a pohovoříme s obyvateli Prahy 8. Předvánoční čas přímo vybízí k přátelským hovorům a diskusím,“ dodává Alena Borhyová.

Letos se však neuskuteční Starobohnické vánoční těšení. „Stejně jako vánoční strom nepřipravila předchozí rada městské části ani těšení, což je pro místní velká škoda. V příštím roce však určitě bude,“ slibuje místostarostka.

Adventní setkání u vánočního stromu Prahy 8
Zveřejněno: 09.12.2014