Osmičkové fotbalové derby přineslo skvělý fotbal i dárek dětem

Včerejší očekávané osmičkové derby 10. kola Fortuna Divize mezi FK Meteor Praha VIII a FK Admira Praha B se vydařilo jak po sportovní stránce, tak charitativní. Přineslo krásnou fotbalovou podívanou s konečným výsledkem 1:1 i neméně krásných 15 000 Kč pro děti z Klokánku Chabařovická.

"Super osmičkové derby, byl to krásný a férový boj. Skončil zaslouženou remízou, oba týmy nechaly na place všechno. A navíc se vybralo pro děti z Klokánku krásných 15 tisíc korun. Děkuji všem, kteří přišli, zároveň i oběma klubům - Meteoru a Admiře. Zase se ukázalo, jak skvělí lidé na naší osmičce žijí. Díky!", hodnotil po včerejším derby starosta Ondřej Gros (ODS) fotbalové derby i velkorysost návštěvníků a obou klubů.

Na zápas se přišly podívat zhruba čtyři stovky diváků. Vstupné bylo věnováno dětem z Klokánku Chabařovická. O poločasové přestávce pak starosta Gros předal šek přítomné a dojaté paní ředitelce Klokánku paní Marietě Barčákové a na něm byla částka 15 000 Kč. Potlesk všem byl v tu chvíli naprosto zasloužený. Zároveň proběhla tombola, při které si osm vylosovaných návštěvníků odneslo hodnotné ceny.


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Osmičkové fotbalové derby přineslo skvělý fotbal i dárek dětemMohlo by vás také zajímatZveřejněno: 22.09.2022
Vytisknout