Otevření lékařského střediska B. Braun Avitum

Unikátní lékařské středisko bylo slavnostně otevřeno ve středu 20. 5. v blízkosti Nemocnice Na Bulovce. V pavilonu se nachází dialyzační středisko B. Braun Avitum a vzdělávací centrum Aeculap Akademie. Vzdělávací centrum budou moci využívat jako jedno z mála v České republice nejen profesionální lékaři, ale také studenti, aby zdokonalili své dovednosti.

Slavnostního otevření se zúčastnila i místostarostka MČ Praha 8 Alena Borhyová, která vyslovila radost nad tím, že takto špičkové zařízení je právě v naší městské části. Mimo jiné si i prohlédla interaktivní figurínu, která umí nasimulovat velkou řadu zdravotních potíží.

Budova střediska není jen moderně a špičkově vybavena, ale také vyniká svou architekturou z dílny Ivana Kroupy. Během večera byla také předána cena Aesculap Akademie 2014 za celoživotní přínos v oblasti sociálního lékařství, lékařské etiky a gerontologie doc. MUDr. Ivě Holmerová, Ph.D.

Otevření pavilonu B.Braun na Bulovce
Otevření pavilonu B.Braun na Bulovce Otevření pavilonu B.Braun na Bulovce Otevření pavilonu B.Braun na Bulovce Otevření pavilonu B.Braun na Bulovce Otevření pavilonu B.Braun na Bulovce

Zveřejněno: 22.05.2015