Pohyb v každém věku – celostátní konference pro každého

MČ Praha 8 a Kancelář Světové zdravotnické organizace ČR si Vás dovolují pozvat na druhý ročník celostátní konference, tentokráte pod názvem Pohyb v každém věku, která se uskuteční v pondělí 13. listopadu 2017 od 9.00 hodin v Kulturním domě Ládví. Záštitu konferenci poskytli zástupce starosty Prahy 8 Petr Vilgus a radní pro sport Jana Solomonová.

Devítinásobný mistr ČR v badmintonu Petr Koukal, legenda českého i evropského sportovního aerobiku Olga Šípková, olympionik Michal Novotný nebo například lektorka hormonální jógy Šárka Simonidesová – přední čeští sportovci a odborníci představí možnosti, které jsou v dnešní době k dispozici pro každého, koho zajímá sport a pohyb. „Pohyb není důležitý jen v souvislosti se zdravým životním stylem, ale čím dál tím více se v dnešní uspěchané době stává také prostředkem socializace. Konferenci vnímám především jako skvělý způsob předání aktuálních možností všem, kteří chtějí být aktivní, bez rozdílu věku,“ říká radní pro sport osmé městské části Jana Solomonová. 

Kromě představení příkladů dobré praxe, reflexe současného stavu a prezentace aktuálních výsledků ve vymezených tématech pohybu se můžete těšit také na sportovní vystoupení a fairtradové občerstvení.

„Rozdílnost i jedinečné zkušenosti našich panelistů představují vysoký potenciál pro předávání praktických příkladů. Věřím, že konference bude inspirací nejen z hlediska pohybu, ale také dalších aktivit a možného zapojení pro všechny zájemce,“ doplňuje zástupce starosty Petr Vilgus.

Kdy: 13. listopadu 2017 od 9.00 do 15.00 hodin
Kde: KD Ládví, Burešova 2, Praha 8

Vstup na konferenci je zdarma, vzhledem k omezené kapacitě je však nutná registrace, kterou naleznete na stránce urad.online/praha8/konference2017. Více informací také v Kalendáři akcí.

Kompletní program konference ke stažení v PDF (151 kB).


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Konference Pohyb v každém věku – program, 13. listopadu 2017, KD Ládví
Pohyb v každém věku, 13. listopadu 2017, KD Ládví

Zveřejněno: 23.10.2017   |   Aktualizováno: 13.11.2017
Vytisknout