Praha 8 hostila špičkový plážový volejbal

Vítězové turnaje v plážovém volejbalu ČEZ Final FourV posledním srpnovém víkendu proběhl v Beachklubu Ládví finálový turnaj mistrovství České republiky klubů v plážovém volejbalu ČEZ Final Four. Mezi jeho partnery byla i městská část Praha 8.

Tato akce pořádaná Českou asociací beachvolejbalových klubů měla špičkové obsazení. Turnaje se totiž například zúčastnila dvojce Ondřej Perušič – David Schweiner, která zvítězila v anketě Volejbalista roku 2017 Českého volejbalového svazu v kategorii nejlepší beachvolejbalový pár. Nechyběli na něm ani aktuální mistři republiky Jindřich Weiss a Martin Tichý a reprezentační dvojice Šárka Nakládalová s Martinou Bonnerovou.

Zvláštností této sportovní akce bylo, že její účastníci nehráli za sebe, ale za klub, který na turnaji reprezentovali. Vítězem turnaje se stalo družstvo Beach Service, které v napínavém finále porazilo Beach Volejbal Hamr-Záběhlice.

„Musím velice ocenit práci pořadatelů turnaje, kteří perfektně zvládli organizaci této akce. Určitě chceme i nadále pokračovat v naší úspěšné spolupráci s Beachklubem Ládví, protože v jeho areálu se každoročně koná spoustu zajímavých akcí. Naši obyvatelé díky tomu mohou získat zajímavé sportovní a kulturní zážitky v blízkosti svého domova,“ uvedl starosta Prahy 8 Roman Petrus, který předával ceny vítězům turnaje.

Zveřejněno: 30.08.2017