Praha 8 ocenila své nejlepší sportovce za rok 2018

Sportovec roku 2018 (14. března 2019)Již potřetí naše městská část ocenila své nejlepší sportovce a do pomyslné síně slávy uvedla další sportovní legendu. V anketě Sportovec Prahy 8 roku 2018, nad kterou měl patronát bývalý vynikající fotbalista Josef Vojta, sportovní legenda a čestný občan Prahy 8, je opět vybrala prostřednictvím internetu samotná veřejnost. 

Nejlepší sportovci ve všech osmi kategorií převzali 14. března 2019 v KD Krakov ocenění v podobě sošky bohyně vítězství Niké z rukou starosty MČ Praha 8 Ondřeje Grose, radního pro sport Michala Švarce a fotbalového internacionála Antonína Panenky (Bohemians). Nejvíce ocenění posbírali zástupci softbalového klubu Joudrs.

Sportovní legendou Prahy 8 se opět stal fotbalista – Vladimír Šmicer, bývalý vynikající reprezentant a historicky první český vítěz Ligy mistrů v dresu FC Liverpool (spolu s Milanem Barošem). Vzhledem k pracovnímu zaneprázdnění si ocenění převzít nemohl. „Velice si vážím toho, že jsem byl veřejností zvolen sportovní legendou Prahy 8. Bohužel v termínu předávání jsem v Turecku a nebudu se moci zúčastnit,“ napsal v sms zprávě Šmicer, který byl před třemi lety patronem prvního ročníku ankety. 


Dostávejte aktuality na váš e-mail.
Každý den zasíláme všechny novinky z webu v jedné přehledné zprávě.

Mohlo by vás také zajímat


Zveřejněno: 19.03.2019
Vytisknout