Praha 8 zavádí Mobilní Rozhlas, nejmodernější nástroj pro okamžité informování obyvatel

Víte, že Praha 8 využívá Mobilní Rozhlas a je tedy schopna chytré a efektivní komunikace s občany? Zapojte se do komunikace o dění ve své městské části i vy. Zaregistrovat se můžete zcela zdarma na www.praha8.mobilnirozhlas.cz nebo přes aplikaci Mobilní Rozhlas v chytrém telefonu.

Aplikace funguje jak pro Android, tak iOS.

Android (odkaz na stažení aplikace)
Mobilní Rozhlas – Aplikace na Google Play
android mobilní rozhlas

iOS (odkaz na stažení aplikace)
‎Mobilní Rozhlas on the App Store (apple.com)
ios mobilní rozhlas

„Efektivně informovat občany v době krizových událostí, upozornit na odstávku, havárii nebo blokové čištění, pozvat na zajímavé kulturní či sportovní akce, umět oslovit konkrétní skupiny obyvatel, získávat zpětnou vazbu od občanů a reagovat na jejich podněty. To jsou výhody komunikačního systému Mobilní rozhlas, který nově přidává Praha 8 do rodiny svých nástrojů pro chytrou komunikaci. Městská část si od nového systému slibuje rychlejší, efektivnější a bezpečnější informování obyvatel a jejich vyšší zapojování do života v obci,“ shrnuje systém starosta Prahy 8 Ondřej Gros (ODS).

K čemu slouží Mobilní Rozhlas
Mobilní Rozhlas není pouze moderní obdobou klasického obecního rozhlasu. Nabízí občanům mnohem víc. Kombinuje možnost rozesílek SMS zpráv, hlasových zpráv a e-mailů, čímž umožňuje přímou komunikaci mezi úřadem a občany. Důležitá zpráva vás tedy zastihne, ať už jste kdekoli. Obrovskou výhodou Mobilní Rozhlasu navíc je, že neslouží pouze k jednostrannému informování o dění v obci, ale umožňuje vám také na jednotlivá sdělení reagovat.

Co může nabídnout chytře komunikující obec?
  • Neunikne vám žádná důležitá informace, i když jste třeba v práci nebo na dovolené
  • Sami si volíte, jaké informace chcete dostávat
  • Máte možnost se zapojit do dění v obci a jednoduše sdělit vedení svůj názor
  • Máte šanci nahlašovat problémy v obci, jako je nepořádek nebo vandalismus, jednoduše přes aplikaci v mobilním telefonu. Aplikace je bezplatnou součástí platformy Mobilní Rozhlas